KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11518584

nr 1151 8584

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Oljemålning, Figurer vid bord, signerad. SH, olja på pannå, 64x120

Utrop:

15.000 kr

Såld:

10.000 kr

måndag 11 december 2017
kl 20:03:49

11/12 19:58:49 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 11 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström